| Flavianadx a întrebat:

Ce poti sa faci cand nu stii ce sa faci? Idei?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, poți începe cu Ray, care si-a băgat pisica in congelator.

28 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Poti sa te bati singur.
Dar mai bine ai face sa te lasi batut de o carte!

| wildthing a răspuns:

Cand nu stii ce sa faci, te duci la Kama Sutra ca sa te documentezi. Poti sa si bati pe cineva, doar sa fie si el de acord.winking

| Frank51 a răspuns:

Da, deoarece asta nu necesită mai mult de 5iq și 3 neuroni în funcțiune.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Poți să ieși la aer, mai ales că acum este așa frumos afară și să faci ceea ce îți place ție. Poți să dai o tură pe TPU aici ai de toate începând de la comedie și terminând cu horror.De bătut pe cineva? Deja o faci, căci prin întrebarea adresată, îi bați la cap pe userii TPU și acum se gândesc cum să îți răspundă. laughing
(Editat)Eu am dat al 4-lea răspuns.Cum spuneam, uite câte răspunsuri ai strâns.

| SingleForOne a răspuns:

Înnebunești puțin sau faci meditație. happy

| Henrypericolpublic a răspuns:

Este ciudat ca o fată pune o asemenea intrebare. te-ai suparat pe cineva sau care ar fi motivul?
Te poti relaxa, plimba, citi, juca jocuri pe PC etc.

| darrio2007 a răspuns:

De ce te gandesti neaparat la bataie? Te-ai gandit ca poti sa tii-o si iei?
Te crezi asa tare pe brand?

| darrio2007 a răspuns (pentru Henrypericolpublic):

O fi baiat in piele de fată.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Scrie un hai-cu despre cum e sa faci nimic. happy

| darrio2007 a răspuns (pentru Henrypericolpublic):

Asta- e fată. Uite ce raspuns a dat la alta intrebare, acum 55 de minute.
„Este rasa ma-si.
Pe bune, daca stii ce rasa are ma-sa, atunci stii si rasa cainelui tau."

| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

Nu ai iubit? Amici, amice cu care sa ieși? Ieșiți la un ștrand, sau du-te la cinema sa vizionezi un film, schimbați culoarea parului, încearcă sa cunoști pe cineva dacă nu ai prieten, faci shoping, îți cumperi niște tricouri noi, încălțăminte noua.
Te înscrii la o sala de fitness, joci remi cu familia, cu amicii, vizitezi gradina zoologica, vizitezi locuri frumoase de la noi din Tara (avem multe) călătorești, îți faci un tatuaj, te apuci de un hobby, pasiune, îți cauți un job, îți chemi prietenele la un grătar sau mergeți la un picnic, ieși la un club cu cine vrei tu, îți cumperi o carte noua de la librărie, sau împrumuți o carte.
Cauți activități noi.
Îți cumperi înghețată pentru o săptămână, apa, suc sa ai la nevoie, ceai etc.
Te poți duce la biserica, la un duhovnic sa te împărtășești de păcate, lupți cu încălzirea globala, îți faci cont nou și îți dai singura voturi și funde cum fac unii prosti de pe aici, te duci la un salon de masaj relaxant sau erotic, cauți activități ce îți creste adrenalina brusc, te plimbi în parc, faci jogging în aer liber, îți cumperi un animal e companie, te duci la solar.

| IhNomUhNitPARIS a răspuns (pentru IhNomUhNitPARIS):

Dacă tu ești cea din poza arăți bine rău :* ar trebui sa ai mulți prieteni nu sa te plictisești.

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Poți, dacă trăiești în zone cu "bronzați". Voi, "arienii", să vă spargeți capetele între voi, că așa este civilizat.

| IhNomUhNitPARIS a răspuns (pentru SmaraldAlbastru):

Și eu cred ca e rroma dar e faina rău gagica big grin

| Flavianadx explică:

Ms pentru raspunsuri, dar tot nu prea am idei...

| Theo94 a răspuns:

Vezi un film, serial.

| SmaraldAlbastru a răspuns (pentru IhNomUhNitPARIS):

Nu sunt sigur că e faină, dar sunt sigur că are caracter low level.

| IhNomUhNitPARIS a răspuns (pentru SmaraldAlbastru):

Fata de alții Rromi crede-mă ca e parfum fata asta laughing
Dacă ea e cea din poza arata bine, mie cel puțin îmi place de ea rolling on the floor
Bine mie îmi plac cam multe în ultima perioada rolling on the floor le-aș "iubi" pe toate big grin dar nu ma iubesc ele pe mine rolling on the floor
Dacă era o rroma de aia strong deja ne dădea armaghedonul demult la toți, e politicoasa, mie îmi place de ea e cumintela.
O pus la mișto întrebarea, ea nu e în stare nici o musca sa omoare. E fata faina, nu am văzut-o sa înjure și eu am petrecut mult timp aici și am și o memorie bună.

| Flavianadx explică:

Raspunsuri tipice de oameni rasisti, care se cred superiori, cand nici macar nu pot sa inteleaga umorul meu fin.

| GPA a răspuns:

Da, faci curat prin casa, du-te și bate covoarele.

| minrest a răspuns:

Dar de ca sa il bati, nu iti pare rau de el? Daca ai timp, citeste o carte. Cand o termini, incepe alta.

| Hope1992 a răspuns:

Daca chiar te plictisesti poti sa te uiti la un film, e cel mai simplu lucru de facut.Am citit si restul comentariilor, oricum chiar daca ai alta etnie eu am vazut la viata mea fetite din cultura ta si multe era frumaose tare, daca au si educatie si sunt feminine frang multe inimiwinking.

| Flar3 a răspuns:

Traiesti, ce naiba? happy glumesc. Cel mai bine vorbesti sau te joci cu un prieten sau mai multi in grup. Cititul e mai greut, dar te ajuta sa adormi. La fel si somnul poate fi o solutie!

| Coloringthevoid a răspuns:

Fii atent, stai intins pe jos in camera ta, si incearca sa ajungi in bucatarie doar folosindu te de maini

| Flavianadx explică (pentru Hope1992):

Nu stiu de unde ai fi ajuns tu la concluzia ca as avea alta etnie.

| Hope1992 a răspuns (pentru Flavianadx):

A scris cineva mai sus care parea ca te cunoaste.

| Flavianadx explică (pentru Hope1992):

Neah nimeni de pe TPU nu ma cunoaste... desi multi si-ar dori, la cate mesaje imi dau laughing

| Hope1992 a răspuns (pentru Flavianadx):

Probabil poza ii atrage foarte mult, pari frumusica, acum cine stie daca chiar estiwinking tongue