| Andruta a întrebat:

Ce preferati? sa ascultati muzica sau sa vizionati un film?

Răspuns Câştigător
| Aiicha a răspuns:

Prefer sa ascult muzica, pentru ca la filme ma plictisesc si nu reusesc sa ma concentrez 2 ore.winking

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa citesc carti fie ele online fie carti de la bibloteca.Am ajuns sa ma imprietenesc cu biblotecarul din fiecare tura de cate ori am batut drumullaughing

| Radioactive a răspuns:

Ambele. Sau as putea pur si simplu sa vad un musical!

| mih5a a răspuns:

Film!

| smilerz19 a răspuns:

Film, cu siguranta. Dar sa fie unul bun.

| adytzusiatat a răspuns:

Deci... filmul pe primul plan, sau m-as putea uita pe kiss sau u tv(musica si film comby) laughing

Răspuns utilizator avertizat
| winchesters a răspuns:

Prefer sa vizionez un film. e mai interesant.parerea meahappy
Tzuck!:*

| byancacool a răspuns:

Ambele. dar de obicei ascult muzica si cand ma plictisesc de moarte ma uit la un film in general o comedie.

| Domyno a răspuns:

Imi plac amandoualaughing! Depinde de situatie, cand ies in parc vreau sa ma relaxez vreau sa ascult muzica, cand stau acasa si nu am ceva, bag un filmwinking

| aty91 a răspuns:

Sa ascult muzica in general. Dar depinde si de starea in care ma aflu.

| 9999azucena9999 a răspuns:

Sa vizionez un film muzical happy.

| Andrei10101 a răspuns:

De obicei ascult muzica sa ma linistesc incearca jonas brothers give love a try

| ihaterain a răspuns:

Ambele big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele variante

| Adolescenta a răspuns:

Pai...as vedea un film.de preferinta.de graoza. apoi as asculta multa muzica. big grin

| ciufylovemusic a răspuns:

Imi plac amandoua depinde de imprejurare

| sanzik a răspuns:

Sincer...eu prefer sa askult muzicawinking