| te iubesc ! a întrebat:

Cand ascultati muzica? si ce gen de muzica preferati sa ascultati?

Răspuns Câştigător
| jumbO a răspuns:

Cand vreau sa ma relaxez!

cand sunt nervoasa.

cand sunt trista

cand am chef de ascultat muzica laughing

cand ma mai joc. happy love struck

12 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ascult muzica de cate ori stau la calculator iar muzica aceasta este relaxanta, pop sau religioasa.

| Atotstiutorul a răspuns:

Cand am chef, Manele si Lautareasca

Elianna
| Elianna a răspuns:

Imi place, dar nu am ocazia prea des sa ascult muzica americana country! John Denver are niste cantece de te farmeca. Piese lente, odihnitoare! Uite o mostra:
http://www.youtube.com/watch?v=vLBKOcUbHR0
http://www.youtube.com/watch?v=OwARpaKHx_w&NR=1
Mai imi place muzica populara irlandeza. Uite si aici o mostra:
http://www.youtube.com/watch?v=4dbg47nrC1M

| M.G.R a răspuns:

Hip hop si folk

| Anduciu a răspuns:

Sunt total de acord cu luluroxx.Rock-ul ma incarca, imi da energie, dar in acelasi timp ma relaxeaza, ma linisteste.Cand ma trezesc, ascult rock, sa-mi dea energie.Pe parcursul zilei, ascult rock, sa ma incarce.Seara,ascult rock, sa adorm mai usor.happy

| .LoLo. a răspuns:

Eu ascult rock

laughing

nu stiu dc da pe mine ma linisteste.

unii rad cand aud ca eu adorm pe rock laughing

Dar nu am ce face

rockul este viata mea indiferent daca lumii ii convine sau nu.

ma reprezinta.

winking

| marialina a răspuns:

Zilnic si ascult rock, gotic

| adina_4262 a răspuns:

Cam tot timpul. Rap, dubstep, reggae, chill-out.

| Aicilef a răspuns:

Ascult muzica aproape tot timpul.Imi plac mai multe genuri de muzica.mai putin manelele si rockulbig grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

House, dancehappy

| musaca a răspuns:

Ascult numai metal, folk metal si folk romanesc pentru ca in afara de clasica este singurul gen care, dupa mine, nu transmite prostie si nu este facut ca sa fie pentru bani