| anonim_4396 a întrebat:

Atunci cand ascultati muzica, ce formatii/solisti preferati?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Blaxy girls, Puya, Celia, Andra, Rihanna, Andrea Banica...Mai multi happy
Aaaa...era sa uit pe preferata mea dintre toti Hannah Montana rolling on the floorlaughing

13 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mai nou ascult EP-ul lui Gani... E o tipa care canta hip-hop si care chiar e buna... In rest... nimeni altu... uneori spike... si am niste selectii facute mai slow, sau mai dure... pentru plimbare, pentru dat cu rolele...

| inna a răspuns:

Justin Timberlake, Britney Spears, Madonna, Christina Aguilera, Ashley Tisdale, M. J. si bineinteles Lady Gaga love struck

| buburuzAndreea a răspuns:

Jason Mraz, Pink, Alesha Dixon, Pussycat Dolls, Phil Colins, Boyzone, Zero Assoluto, 3 Doors Down, Panic At The Disco, Voltaj, Pasarea Colibri, Taxi, Directia 5.

| Yly a răspuns:

Akon..Rihanna..Parazitii..Atb, Tiesto..etc..depinde de starea de spirit..depinde..big grin

| Lary a răspuns:

Puya, andreea balan, simplu, andra, pussycat dolls...si rock

| cLaudYu a răspuns:

Sean Kingston, Puya, Justin Timberlake, Pussycat Dolls, Sahara, Beyonce, Akon, Rihanna

| Nimeni a răspuns:

In principiu este Puya... apoi vine Bug mafia, Nimeni altu`, Nane si Cocoon, Avril!

| Wisdom a răspuns:

Breaking Benjamin, Simple Plan, The Gaslight Anthem, All American Rejects, Blink 182, Juno Reactor, Holograf, Proconsul, Taxi, Evanescence, Voltaj, Linkin Park, The Birthday Massacre, Lordi, Rammstein, Vama Veche, Bullet For My Valentine, Pain, Nightwish, Tarja Turunen, Sum41, Pendulum, The Prodgidy, DJ Tiesto, DJ Armin van Buuren si multi altii!

| anonim_4603 a răspuns:

Miley Cyrus, Billy Ray Cyrus

| laurentiu_9029 a răspuns:

Cedry2k, Puya, Sisu, Ombladon, Chello, Teasta, Bullet, Zebeu, Andore, Arsurra, butch, Keri, C. I. A, Criss Blaziny, E4t, Kripo, Eminem, Estradda, Fu, Gura K Kuru, Grasu, Sirbutz, Grasu XXl, Guess Who, Kst, Necenzurat, Lorenzzo93, Scooby, Rimezic, Riposta, Spike, N-Dubz, Trinchy Strider...etc.Asta fiind Hip-Hop. Mai ascult uneori si:Voltaj, Blaxy Girls, Iris.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Preferatii mei, zeii rock-ului, Led Zeppelin happy mai ascult si Rammstein, Metallica...tot ce e rock de calitate.De la noi... din astia mai actuali...pai imi place Smiley, Akcent ...cand ma enervez ascult si Pavel Stratan, ma calmeaza laughing A! Si breakbeat, The Prodigy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eminem si cateodata Justin T.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place Compact, Holograf, Enrique Iglesias, Julio Iglesias, Directia 5, Chris de Burgh, Elton Jhon...si mai sunt si altele dar nu imi vin in minte acum