| maryse_9270 a întrebat:

Ce program imi trebuie pentru a crea un videoclip?
De exemplu vreau sa fac un videoclip din mai multe secvente dintr-un film (asa cum se gaseste pe youtube)...
Si unde ma duc ca sa postez un videoclip pe youtube?
Ceilalti care fac si posteaza videoclipuri pe youtube cum fac?

3 răspunsuri:
| Shann a răspuns:

Cel mai simplu dai pe start programs si windows movie maker

| jonydd a răspuns:

Pai fa-ti un cont youtube e simplu te duci pe youtube si te uiti sus in dreapta dai la crezaa new account si gata cat despre program incearca movie marker 6 sau cauta pe google un program profesional daca vrei sa iasa treaba bine big grin bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun si gratuit, citesre aici http://www.panalu.net/2010/07/creare-video-da-publicare-peyoutube.html este un programcu care poti sa faci video clipuri cu foto, video muzica si chestia cool este dupa poti sa.lincarci direct din program pe youtube