| Croitoru_Vlad_1997 a întrebat:

Cine stie un program de Taiat secvente dintr-un videoclip si un program pentru a uni videoclipuri si sa adaug poze?

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Sony Vegas PRO 10/11/12/13.
Cu acest program poti taia, aduga poze, adauga efecte speciale, sa schimbi vocile din videoclip(sa le faci mai groase sau mai subtiri), sa faci fade-uri, slowmotion, poti sa randezi in HD si FULL HD, si mult mai multe...

Sper ca te-am ajutat.
O zi minunata in continuare iti doresc.

| Ghostplayer a răspuns:

Sony iti taie secventele dintr-un film si mai iti da si efecte speciale si alte chestii. Sper ca te-am ajutat big grin

| Uciha_Sasuke_1988 a răspuns:

Incearca cu videopad....cu programul asta poti sa tai si sa adaugi ce vrei tu