| Raluk_Ralu_1993_nJ8C a întrebat:

Ce putem face la piscina in afara de inotat adica niste scheme ceva?

Răspuns Câştigător
| iulikutza14 a răspuns:

Tumba in timp ce sari stai in maini in apa faci multe cercuri (in apa) pluta cineva iti face scarita tu pui un picior va sincronizati (ceva de genul 1 2 3 si ) el te arunca si si tu in acelasi timp sari pe spate sau te pui cu picioarele pe carca lui si el te arunca
sper ca te-am ajutat
funda?

1 răspuns:
| akka4 a răspuns:

Scufundari, poti juca diferite jocuri cu mingea, te relaxezi pe saltea, etc..sunt foarte multe lucruri