| AnonimGirl13 a întrebat:

Hi! Ieri am inotat in piscina, si am inotat mai mult pe sub apa cu ochii deschi-si.Si azi nu prea mai vad bine.Vad in ceata.Credeti ca mia afectat ochii? Credeti ca trebuie sa port ochelari?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

In general apa din piscina contine clor, du-te la farmacie si spune de problema ta, farmacistul iti va da produsul ce ti se potriveste. Ai grija sa nu faci conjunctivita. Ai ochii inlacrimati, rosii?

4 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Posibil sa ai ochii uscati de la clorul din piscina, foloseste niste picaturi pentru ochi, vezi daca e mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No trebuie sa porti ochelari. apa cum era? calda sau putin calda? ca daca te speli pe fata cu apa calda merge. ori daca inchizi ochii mai mullt timp[poti face meditatie ( http://www.youtube.com/watch?v=OAF6tI4Ia2I ) si/sau sastai la soare 15 minute si sati incalzesti ochii) si eu cand eram la 9-10 ani ma balaceam prea mult cu ochii in apa sdar asa imi reveneam.

| AnonimGirl13 explică:

Era apa calda ca eu nu-s in Romania eu sunt pe o insula (cyprus)si e cald aici.Ms pentru raspunsuri

| AnonimGirl13 explică:

No,nu am ochi inlacrimati si rosi doar pur si simplu vad in ceata