| Triana a întrebat:

Ce rasa de hamster sa cumpar? happy Vreau unul care sa nu fuga prin toata casa

Răspuns Câştigător
| alexandra1993 a răspuns:

Eu am vazut cu 30 de lei aici la mine happy

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Dar hamsterul nu se tine in cusca?
Doar nu-l culci cu tine-n pat.

| Ea12345 a răspuns:

Eu am rusesc. Cum sa fuga prin toata casa? Doar il tii in cusca, nu?

| Felys a răspuns:

Nu iti lua deloc, si eu am facut prostia sa imi iau acum 2 saptamani si acum deja ma gandesc cu groaza ce ii fac cand vine iarna,ca i-am mutat domiciliul in magazie,nu l-am putut suporta deloc in casa,pute a sobolan de mori desi e un hamster pitic,mare prostie am facut ca am luat asa ceva,indiferent ce rasa ti-ai luat,tot duhneste,asa ca i-ati orice altceva decat hamster, mai bine pesti, aia sigur nu miros, nu fac nici zgomot, sunt mult mai potriviti pentru o casa

| alexandra1993 a răspuns (pentru Felys):

Nişte prieteni de-ai mei au avut întotdeauna hamster şi niciodată nu mirosea urât la ei in casă. Într-adevar îi schimbau rumeguşul zilnic şi aveau o mie de odorizante în casă big grin

| Triana explică (pentru Felys):

Apartamentul are 2 camere din care una e folosita pe post de magazie (nimeni nu intra acolo decat odata la 2 zile) presupun ca pot tine si un caine fara probleme, oricum, mersi de sfat

| dracu14 a răspuns:

Strivit,garantez ca nu fuge nicaieri

| alexandra1993 a răspuns:

Hamster sirian big grin

| Triana explică (pentru alexandra1993):

Perfect big grin nu stii cat costa unul in petshopuri?

| alexandra1993 a răspuns (pentru alexandra1993):

Uite, am găsit un anunţ:
http://bucharestcity.olx.ro/vand-puiuti-hamsteri-sirian-iid-413701972

Mai bine caută pe net, că sunt unii care oferă spre adopţie. Poate ai noroc!;)

| alexandra1993 a răspuns (pentru Triana):

Eu am vazut cu 30 de lei aici la mine happy

| wizzkidon a răspuns:

Hamster sirian

| alexsay21 a răspuns:

Ia-ti o broasca testoasawinking