| anonim_4396 a întrebat:

Ce reviste ca Bravo! si Bravo! Girl care dau postere mai stiti, dau funda la raspunsul cu cele mai multe exemple happy

Răspuns Câştigător
| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Buna! eu stiam doar de revista popcorn cu postere.Stiu doar ca sunt postere cu catelusi cu cu din astea in revista Meki dar cu vedete nu mai stiu.O zi buna!

5 răspunsuri:
| Mia999 a răspuns:

Popcorn!:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,pai,am auzit ca Popcorn nu mai exista la chioscuri, ziceau pe Facebook "Revista Popcorn, din pacate a dat faliment, aceasta a fost cumparata de Bravo! Ne pare rau!"...nici eu nu stiu ce se intampla straight face

| miyavi7 a răspuns:

Salut.am colectii mari de postere. daca imi dai o adresa de mail pot trimite imagini cu posterele pe care le am.ni ai nimic e pierdut. japonia7@yahoo.com

| anonim_4396 explică (pentru miyavi7):

Ok happy

| azsxdcfvgbhnjmk a răspuns:

Hei,am foarte multe postere,megapostere si gigapostere.(Formatii japoneze,P! nk,Miley Cyrus,Robert Pattinson,Beyonce,TH,RBD,Lady Gaga,Leona Lewis,BEP,Justin Bieber,Rihanna, Katy Perry, Ke$ha, Taylor Swift, Shakira s.a.m.d) mai multe detalii pe adresa de mail:pink.shadow95@yahoo.com