| mm_2126 a întrebat:

Ce sa fac ca sa am un par frumos si stralucitor, fara sa se ingrase repede?
montionez ca am parul blond inchis

2 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Trebuie sa alegi cel mai bun si mai unicat sampon.In el consta totul. Ei bine, nici eu nu am putu gasi pana acum ceva inegalabil ce sa se potriveasca parului meu!

| frumushika09 a răspuns:

Ce stiu eu bine e ca nu trebuie sa pui mainile pe el si trebuie sa folosesti o perie din par de porc...si sa ai grija sa nu il speli prea des... sper ca te-am ajutat!

Întrebări recente