| Giuly_3112 a întrebat:

Ce sa fac ca sa imi treaca plictiseala?

12 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Inscrie-te la un curs si perfectioneaza-te intr-un domeniu.Amplifica-ti performantele scolare. Da o mana de ajutor in gospodarie.Dezvolta-ti un hobby.Inscrie-te intr-un ONG.Viziteaza muzee, mergi la spectacole de teatru si opera.Citeste ceva valoros.

| fluturas a răspuns:

Fa-ti temele, citeste o carte, deseneaza, picteaza, stai pe net, vb cu prietenii pe mess, hi5, TPUwinking, iesi afara cu prietenii, asculti muzica, si nu mai stiuhee hee

| selef a răspuns:

Asteapta sa-ti treaca.

| georgiana a răspuns:

Buna! secretul este sa pretuiesti fiecare clipa ca si cum ar fi ultima. Uita-te la TV, strangeti-va la o prietena acasa, jucati o carte sau incercati diferite retete.Incearca sa-ti faci prieteni noi, sa socializezi cu diferite persoane de la care poti afla lucuri interesante...practica sport.Incearca sa faci tot ce-ti umple inima de bucurie.Succes.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Ceva ce-ti place. sau ceva necesar.

| Andromedda a răspuns:

Fa o lista cu top 10 lucruri pe care sa le faci cand esti plictisit(de exemplu jongleaza cu oua sau ceva de genu)si apoi filmeaza-te in timp ce le facihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Faci ceea ce te relaxează: o baie aromată, o muzică în surdină, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu am intrebat tot asta
ce sa fac cand sunt plictisit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi intrebare vreau si eu un raspuns dar cat mai repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu experimenteaza la chimie experimente da vezi sa nu explodezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu [-x

| Marcel_Mircea_1990 a răspuns:

Plictyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy