| Ros3Blu3 a întrebat:

M-am plictisit rau straight face Voi ce faceti sa va treaca plictiseala?:-s

Răspuns Câştigător
| madaa a răspuns:

O chemi pe pr ta cea mai buna si rupeti niste biletele scrieti pe ele ce ati avea chef sa faceti le puneti intr-o cutie si extrageti sincer eu asa fac de fiek dta cu varamea si sincer iti vin ideile pe moment

10 răspunsuri:
| pitikaaaa a răspuns:

Pai si eu ma plikti mereu rau
insa norocul meu e ca am un caine si ies cu el afara si ma plimb prin parca.winking
si mai imi trece plictiseala
bine fie asta in timpul zilei ca dupa ora 18:00 ies cu prietenii
si imi trece de tot plictiseala
sau na ma mai joc cu sora mea
sauma joc la calculator, stau pe mess
ask muzicaa
fac chesti banale dar placute mie.winking
deci incearca si uh sa faci la fel
chestii mici
dar interesante pentru tinebig grin

| Contrast a răspuns:

Fac psihoteste...pana ma plictisesc din nou...

| biancabellaa a răspuns:

Ori ies in oras, ori dau comentarii, fives pe hi5 pana imi trece plictiseala si daca nu imi trece chem o prietena la minehappy

| XutZu1997 a răspuns:

Asteapta pana te plictisesti de plictiseala

| alexandru90 a răspuns:

Un somnik dulce de tot. tongue

| SweetPrinces a răspuns:

Eu fac dragoste happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incer nu stiu ce sa-ti spun sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumperi o placa de skateboard si te dai cu ea eu asa fac mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Date cu skateboardul daca ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te ca este ultima zi de trait...big grin sa vezi cum iti vin idei.laughing sincer eu asa fac