| snOoki a întrebat:

Ce mai poti face pe net.mai interesant sa-ti treaca plictiseala?

Răspuns Câştigător
| Angel977 a răspuns:

Poti sa te uiti la filme,sa stai pe mess,sa citesti carti online,sa te uiti la desene animate,sa stai pe forumuri, sa tye mai uiti fe Facebook sau hi5, sa joci jocuri online(Counter Strike, Metin2 etc.) dar totusi nu e asa de bine sa stai toata ziua in fata calculatorului,mai bine iesi si tu afara cu prietenii sau fara prieteni, du-te afara si cunoaste lume noua, socializeaza si asa o sa iti treaca timpul mult mai repede.

1 răspuns:
| bogdann_5367 a răspuns:

Sa intri pe TPU laughing