| 熊Panda熊 a întrebat:

Ce sa fac cand am prea mult timp liber? M-am saturat sa stau ore intregi pe calculator, sau sa stau degeaba cand am prea mult timp liber. Adica in timpul scolii nu-mi mai vad capul de treburi si iesiri prin oras, iar in vacante si minivacante, plictiseala la maxim cand stau acasa (mai merg la bunici, acolo e chiar fain). Cu ce pot sa-mi umplu excesul de timp liber in afara de calculator si iesiri cu prietenii?

3 răspunsuri:
| Filip23 a răspuns:

Inscrie-te la un sport de echipa. E foarte bine pentru segmentul de varsta 10-20 ani.

| chioscuta a răspuns:

Gandeste-te la ce vei face pe viitor, informeaza-te in domeniile care te pasioneaza si tine pasul cu ultimele noutati in domeniul/domeniile care te pasioneaza.

| onuticuta200312 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, stau la calculator ore intregi dar eu nu prea ies. laughing