| Ioanamihaelasorina a întrebat:

Ce înseamnă cand cineva se tot uita la tine? Azi am plecat undeva in oras si eu trebuie sa ia-au autobuzul u femeie si copilul ei se tot holbau la mine mai mult mama lui. Ma tot privește o grămadă de timp. Dupa veniseră in drum ma privește. Ma gândesc oare ce o vrea nu am întrebat-o. Dar eu ai cunosc pe ei. De fapt stiu ca copilul ei are niste probleme am aflat prin rude. Copilul ala nu vine numai in vacanțe stau in Spania. Atât știu. Si vara asta copilul ala a venit pe la bunici mei. Eu nu eram pe acolo eu eram acasa la mine tot langa bunici. Precizez ca el mereu in vacanțe mai vine pe la bunici mei. Si eu nu ma duc asa des acolo. Cum eram afara in curte am auzit din greșeală ce vorbise el cu bunica mea. A întrebat ca unde sunt de ce nu mai merg pe la bunica mea ca in ce clasa sunt. Cand eram mai mică obișnuiam sa ma joc cu el dar am spus ca nu am mai ținut prietenie cu el. A mai fost dar nu l-am bagat in seamă. Dar înainte sa plece a venit cu mama lui. Cea ce e ciudat pentru ca mama lui nu venise niciodată pana acum acolo la bunici și a spus catre tata. Ca sa ma duc sa ma vadă. Eu bineînțeles ca nu am fost eu nu o cunosc pe femeia aia. Oare ce are femeia respectiva si acel copil cu mine.

1 răspuns:
| LostForForever a răspuns:

Stai departe de ei cine știe ce fel de oamneii sunt nu vreau sate speri dar mai bine sa ai grija de tine i-ați ceva lângă tine sate autoaperi uite asta este bun nu sti pe strada de ce oamenii dai mai ales in ziua de azi sunt mulți nenorociți mulți ciudați

Eu cred ca asta este bun pentru autoapărare dai mereu cu el când ai nevoie https://www.emag.ro/search/spray+cu+piper
ai grija de tine