| Dariuta a întrebat:

Ce sa fac, cand sunt plictisita si deja am citit 2 carti si serios ca nu mai vreau sa citesc azi si afara ploua crying

Răspuns Câştigător
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Hmm, descarca'ti un sezon dintr'un oarecare serial (ti'as recomanda-charmed), sau un joc, sau un film din alea facute de Disney Production (cum ar fi- tangled sau printesa si broscoiul) si mai exista multe ce poti face pe o zi ploiosa de primavara laughing

3 răspunsuri:
| Fiction a răspuns:

Asculta muzica cu castile, cheama-ti o prietena si incercati tinute diferite cu hainele din dulap, vorbiti despre ce se intampla la scoala... sper ca te-am ajutat happy

| KiMO a răspuns:

Cheama o prietena la tine, luati-va popcorn si uitati-va la un film... sau, pur si simplu, discutati. big grin

| marioo81 a răspuns:

Sex

Întrebări recente