| Samurai123 a întrebat:

Ce sa fac daca am schimbat un fisier dll in notepad cum il fac iar in dll? ajutati-ma plzz.

2 răspunsuri:
| Andredrei a răspuns:

Stai calm nu l-ai schimbat doar ai dat sa iti apara tie in niotepad este aceeasi chestie... pe celelealte pc-uri se va vedea tot dll

| OlafSvartberg a răspuns:

Extensia nu se schimba. Fisierele.dll nu se deschid (adica iti va spune ca nu ai un program care sa le poata deschide) si daca le deschizi cu un text editor, ramane la default. Singura diferenta e ca iti va aparea poza de la notepad in loc de o foaie goala si se va deschide in notepad fara sa te mai intrebe.
P.S : vezi ce hack-uiesti la jocuri, o setare pusa prost si e terminat