| DarckAssassin a întrebat:

am o problema cand am incercat sa deschid un fisier cu notepad atunci mi sau schimbat toate iconitele in notepad. INTREBARE ESTE CUM REFAC ACEASTA PROBELMA

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Control panel -> default programs -> set your default programs -> click pe programul dorit -> set this program as default

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Da ce fisier mai exact? daca este vorba de shortcut-uri sau executabile uite aici un fix http://www.thewindowsclub.com/fix-unable-to-open-exe-lnk-files-windows-7

| tibi88 a răspuns:

Dai click dreapta pe fisier, proprietati, si e acolo Opens with:... si tu dai change si alegi programul cu care trebuia sa se deschida asa imi merge mie la windows 7.
Sper ca ti-a fost de folos!big grin