| AcidCuSange a întrebat:

Ce sa fac de Revelion? Ma duc la o cabana cu minimum 20 de persoane si as vrea sa aflu cum sa ne distram. Fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Waaaaaaaaa ce frumos! happy Cu siguranta va veti distra... puteti juca carti pe porunci, ca de exemplu delta X happy Doamne ce n-as da sa fiu in locul tau laughing Cred ca as profita la maxim! Sunt mai nebunatica!hee hee Sau puteti vizita locuri importante, daca va fi zapada cu atat mai frumos! love struck Etc! Ma mai gandesc si revin cu raspuns!
Bye bye! (Daca nu ai inteles ceva astept mesajul tau privat! )

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Gasesti tu sa te distrezi ma! din 20 de persoane chair crezi ca nu o sa aiba niciunu vreo idee? laughing

| AcidCuSange explică:

Poi, desteptule/desteapto! Vreau sa planific totul de acum, de dinainte

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Ce sa faci de revelion? grea intrebare
uite iti dau o idee
poti respira

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc frumos! happy