| SmecheruCuSpate a întrebat:

Salut, cate persoane au voie la petrecerea de revelion intr-o cabana privata?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu stiam ca 8.

| aXy99 a răspuns:

Cat mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal frate, cate vrei tu

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

-sustinator AUR, 2020

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da de ce

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Haur? Ha zâs șinieva haur?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"cate persoane au voie"
Nu conteaza.
Nu e treaba autoritatilor sa decida asa ceva.

| wexceptional a răspuns:

Daca nu sunt prezenti securisti sau politia sub acoperire pot fi oricate persoane stati linistiti. eu deja am rezervat pentru 21 de persoane facem listele de cumparaturi acum

| Ronald7 a răspuns:

Maxim 6