| soimona a întrebat:

Ce sa fac in weekend-ul asta, ca ma cam plictisesc, m-am plictisit sa umblu pe net, sa asc muzica, sa ma uit la filme. As vrea sa ma uit la un film de groaza cu cineva dar nu stiu cu cine, si ce film sa aleg. Stiti voi ce film? Sau na dati-mi idei ce sa fac mai distractiv. Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| MarianAsh a răspuns:

O idee e să citeşti bancuri, sunt mii de bancuri româneşti ăe site-ul http:/bancuri.epistole.ro, în general personajele sunt aceleaşi Bulă, Alinuţa, Moş Crăciun, scoţienii, moldovenii, oltenii, ardelenii şi alţi câţiva care ne alungă plictiseala

4 răspunsuri:
| Flaviius87 a răspuns:

Http://trebuie-sa-asculti.blogspot.com/2011/06/ma-plictisesc-ce-sa-fac.html aici ai mai multe varinate ce sa faci cand te plictisesti!

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Iesi din casa

| qazqazz a răspuns:

Vrei film de groaza, incearca ORFANA e de groaza

| GeorgianaAaa a răspuns:

Iesi in oras la un film cu mai multi prieteni, eu m-am plictisit sa fac asta in fiecare sambatarolling on the floor))))