| iaialovely1700 a întrebat:

Ce as putea face in timpul liber? Ma plictisesc...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai : -poti juca farmerama sau pandanda (trebuie' sa ai cont)
- sa raspunzi la intrebari TPU
- sa joci jocuri logica, actiune
- sa joci Lady Popular ( trebuie sa-ti faci cont
- sa citesti curiozitati
- sa citesti despre orase
- sa iti faci cont pe clopotel
- sa iesi afara la aer curat.
Spre ca aceste lucruri iti vor fi de folos. Funda? Pa-Pa

5 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Temele mele daca esti asa plictisit laughing

| Ciprian a răspuns:

Sa desenezi, sa pictezi, sa scrii poezii, sa te joci, sa te plimbi cu prietenii.

| crystynaradu a răspuns:

Buna! Pai in timpul liber poti sa faci o groaza de lucruri cum ar fi: sa iesi cu prietenii tai, sa te joci pe calculator, sa te uiti la tv, sa citesti o carte, sa vezi un film bun, sa iti vizitezi cea ai buna prietena, sa mergi la shopping, sau daca iti place mult iarna poti sa mergi la patinoar, pe partie sau sa te bati cu zapada si sa faci oameni de zapada haiosi. Sper ca te-am ajutat macar putin.

Răspuns utilizator avertizat
| MeUFO a răspuns:

Bună! Ai putea intra pe acest site http://lecturirecenzate.ro/ Sigur îţi trece plictiseala!