| 2105 a întrebat:

Ce as putea face in timpul liber ca sa nu ma plictisesc?

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

1.fa sport
2.invata sa jonglezi
3.suna un prieten vechi cu care nu ai mai vb de mult
4.citeste
5.fa origami
6.gaseste cate o porecla prietenilor tai!
7.scrie un/o cantec/poezie/poveste
8.joaca tomapan
9.painicile
10.avioanele
11.canta!
12.danseaza
13.deschide dex la nimereala dsi invata cuvinte noi!
14. uita-te la poze mai vechi
15.mazgaleste reviste!
16.cauta prin fiecare sertar al casei
17.fa-ti un sendvis interesant
18.invarte-te cu scaunul 1
19.deseneaza
sper ca te-am ajutat fundita?

6 răspunsuri:
| Aurashyk a răspuns:

Raspunsul e aici...http://www.clopotel.ro/......la-89.html
apuca-te de un sport.
picteaza, canta, danseaza
scoate catelul la plimbare
date cu rolele.
gateste
iesi in oras
du-te la cinema, teatru, club.
gaseste cateva jocuri interesante.
CITESTE
vorbeste cu prietenii. Fugi, faci la stanga, intri in blocul cu numarul 13, urci pe bloc,te arunci,te trezesti la spital,vin aia de la pro tv,te dai mare in toata tara,devi celebru,mergi la hollywood,spui ca-ti place de justin bieber,se ia toata america dupa tine,te duci in franta,acolo fac aia misto de tine,ii bati,ajungi la inchisoare te dai cu capul de pereti pana evadezi,te ascunzi o saptamana de politie,gasesti un restaurant te angajezi acolo,dormi in parcare,te vede un politist,ii dai un croseu de dreapta,ii furi masina,faci o urmarire ca in filme,faci pana,esti inconjurat,te rapesc extrateresti,cazi din nava, ajungi in oceanul pacific, intri in noua zeelanda, acolo iei lecti de carate, te duci in america, te bat cei care il urasc be bieber, ajungi la morga, vezi un decedat, faci infart si asta e.http://www.clopotel.ro/....../index.php aici ai si un test apesi inecpe sau repeta testul. fundita?

| LittleDropofPoison a răspuns:

Sa prajesti cartofi big grin

| GabrielSimple a răspuns:

Multe ai putea sa faci. Eu de obicei cind am timp liber ma joc la calculator, citesc si cideodata desenez. Ai putea sa faci si tu asta. N-o sa te plictisesti nicicind. happy

| xPufoshenie a răspuns:

1.Cautati cuvinte noi in dictionar
2.Iesiti afara
3.Fa origami
4.Fa-le vedetelor din reviste cosuri, barbi, mustati etc…
5. Apucate de brodatwinking
6.Deseneaza
7.Daca iti place sa gatesti atunci fa o prajitura sau ceva dulce
8.Scrie o poveste
9. Exercitii suplimentare
10.Rebusuri
11. Asculta muzica.
12. Fa inste sport pe muzica ( fitness) :*
Sper ca e de folos!