| YoAnNa a întrebat:

Ce sa fac sa nu mai transpir asa de mult si asa de repede, mai ales pe frunte?

3 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Nu vad cum ai putea opri asta, nu am mai auzit asa ceva si in plus e bine daca transpiri happy astfel elimini toxinele din organism happy.
Spala-te des cu apa si sapun.

| bubblesx a răspuns:

Pai nu ai ce sa faci, daca elimini prea multe toxinethinkingbig grin!
Plus acum este si varatongue:X!

| cmm a răspuns:

Exista pudra speciala, lichida, care nu se vede, cere in farmacii gen sensiblu sau dona...Asta pentru fata, pentru rest foloseste antiperspirante, cu dove si nivea eu nu am probleme de transpiratie.