| lollopop a întrebat:

Ce sa fac sa scap de nervi?
Ideea cea mai buna primeste funda.
x-(x-(x-(

12 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Bea un ceai calmat sau de levantica! Sau cu pastile de Magnum B6.
Uite ce a raspuns comunitatea TPU la o intrebare similara cu a ta:
http://www.tpu.ro/trivia-amuzante/cum-pot-sa-scap-de-nervi/
http://www.tpu.ro/......t-repede/. Sau altii:
http://amdoar18ani.ro/cum-scapi-de-nervi/

| mihaibrasov a răspuns:

Iesi afara si alergi vreo 3 km cat poti. Cand simti ca nu mai ai aer, sigur o sa scapi si de nervi.

| Aysa19 a răspuns:

Gndeste-te la ceva constructiv foarte frumos limpede:X...si gatabig grin

| TeoIonela a răspuns:

Mesteca Orbit si imagineazati ca guma din gura ta este cel/cea care te-a enervat.Strange-o intre dinti in functie de cati nervi ai pe persoana respectiva.La mine functioneazalaughing
Bafta!happy

| TeoIonela a răspuns:

"Imagineaza-ti". Mi-a scapatlaughing

| XutZu1997 a răspuns:

Descarcate pe ceva...pe o perna ceva...si incearca sa te linistesti

| danny_7173 a răspuns:

Calmeaza-te in primul rand si in al doilea gasesteti ceva de lucru o ocupate orice ce iti ocupa timpul liber sa nu iti mai atraga atentia la probleme si daca nu reusesti du-te la psiholog pe bune

| Vampire_fan a răspuns:

Asculta muzica sau poti sa plangi sa te descarci sau mai poti sa tipi pana nu mai poti laughing

| Deyu_2596 a răspuns:

Asculti muzica love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dormi putin :X:X

| ღ {кαтαℓуηα} ♥ a răspuns:

Te duci la ia la el iy sp in fata ce crezi despre persoana respectyva daca e o inselatorie e o chestie chiar grava te duci la o ia sa fie o iei de par si rezolvi problema jur ca scapi de nervi daca e un el iy sp ce crezi in fata fara sa te balbabi si vb usor incet si sa vezi u ce te calmezi