| Sonic2070 a întrebat:

Ce sa faci intr-o zi cand esti liber si te plictisesti, si afara este foarte frig?

6 răspunsuri:
| ONElena11 a răspuns:

Uita-te la un film bun

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Eu citesc o carte, ma uit la TV sau raspund la intrebari pe acest minunat site! happy

| Allesya1097 a răspuns:

Eu de obicei ma uit la televizor

| mariutza21 a răspuns:

Buna, poti sta la calculator, sau poti citi o carte, sau sa vorbesti cu prietenii... poti gasi destul de multe activitati... bafta!

| Cristi94de a răspuns:

Iti chemi toti prietenii la tine, si va apucati de jucat baba oarba laughing.

| ZuZumonster a răspuns:

Pai eu stau si ascult muzica la maxim si raspund la intrebari pe TPU!:-D
...si stau si pe facebook si pe hi5!