| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa ii cumpar tatalui meu de ziua lui sau ce sa ii fac de ziua lui? trimiteti raspuns pls pls dau funda, urgeeeeeent rapid

Răspuns Câştigător
| lorryna2 a răspuns:

Daca tatalui tau ii place sa fie elegant ii poti cumpara o cravanta pe culoare lui preferata si o camasa iar daca e gen mai lejer incearca sa ii iei un trening sau un tablou inramat cu o poza a familiei talebig grin
sper ca ti-a fost de folos si daca joci ourworld imi trimiti un cadou te rog mult bye

5 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Orice cadou i-ai face tatalui tau, el va fi f. incantat, deoarece intentia conteaza si gestul tau de dragoste. In al doilea rand, cadoul pe care vrei sa-l faci depinde in cea mai mare masura de banii de care dispui. Dar daca vrei totusi niste sugestii, uite: ai putea sa-i cumperi un spray, after shave, un fular, o camasa, un plover sau la moda sunt obiectele personalizate, gen cani, pernute, tricouri pe care sunt inscriptionate cateva randuri dragute. ex: pentru cel mai bun tatic din lume; taticului meu cel drag; taticului meu, cu dragoste etc.

| ღAnonimღ a răspuns:

Ai putea sa-i faci o felicitare sau sa-i cumperi una. O sticla de J&B sau o sticla de sampanie, whisky (de aia cu pahare cadou, chestii). Sau o bluza. Succes:*

| mekata a răspuns:

Amice, daca tatal tau are masina, cumpara-i o statiewinking e cam scumpa intr-adevar dar poate te ajuta si mama ta. E de folos, o sa-l scuteasca de amenzi, e un fel de investitie buna, si sunt sigur ca o sa fie mai mult decat multumit.
asta e parerea mea, tu esti ala care decidewinking
sa ai o zi buna!

| ralurawrr a răspuns:

Buna.Parerea mea este ca ii poti cumpara o sticla de vin. O v-a adora.Pa.

| Dyanna_3716 a răspuns:

Poi gandeste-te la lucrurile care ii plac mult. De exemplu poti sa ii cumperi un parfum. Sau in cel mai rau caz in acre nu stii ce sa ii cumperi sfatuieste-te cu mama ta! Vezi ce ii cumpara ea!
A si inca ceva conteaza gestul, nu cadoul! Nu uita!