| CristinaUrsache a întrebat:

Poimaine este ziua tatalui meu. As dori sa imi ziceti si mie ce sa scriu si ce sa desenez pe felicitarea pe care o voi da tatalui meu. As vrea daca s-ar putea sa imi dati un raspuns rapid.

Răspuns Câştigător
| N0NameForY0u a răspuns:

Ai putea sa iei o foaie A4 s-o indoi pe jumatate o desenezi pe toata in culorile sau culoare favorita a tatalui tau pe fata scrii La multi ani, tati! in interior scrii Te iubesc tati si o sa fiu cuminte si o sa iau numai note bune! si pe uramatoarea pagina de langa poti sa desenezi toata familia fericita.Si ca decor sa desenezi lumanari, artificii si comvetii.Succes! Funda?

1 răspuns:
| tinaHd a răspuns:

Sa scrii ca il iubesti foarte mult, ca esti mandra si bucuroasa ce este tatal tau, ca il apreciezi si incerci sa il faci sa se simta bine chiar daca nu reusesti mereu si faci unele greseli ca oriceom\copil.Sa il desenezi cum poti tu iar el va fi foarte fericit pentru asta si va aprecia scrisoarea ta.