| Sara2 a întrebat:

Azi e ziua tatalui, ce as putea sa ii cumpar cadou? nu am idee

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un set complet DENIM.

| BRG a răspuns:

Un telefon mobil luat la liber sau pe puncte.

| EmaS a răspuns:

Asta depinde de cati bani dispui.Ai putea sa-i cumperi o camasa,o cravata, un set barbatesc after shave, un parfum barbatesc.Tu cunosti ce pasiuni are ce ii place.

| Valisha18 a răspuns:

Un ceas de firma, un aftershave, un deodorant, un gel de dus sau un sampon pentru barbati, o spuma de ras, un parfum, o cravata, un portofel din piele neagra...mergi cu mama ta la cumparaturi sau cu cineva si poate te ajuta. Ii mai poti cumpara o camasa de la vreo firma de fitelaughing sau daca il iubesti foarte mult ii poti face impreuna cu mama ta un mic dejun special. Clatite cu gemul lui preferat, cafea cu lapte si frisca. poate ii iei si un balon pe care faci cu markerul o inimioara si scrii tati...si spune-i la multi ani in timp ce-l imbratisezi!

| FoarteLetargic a răspuns:

Un ceas, o cravata, o camasa, un ac de cravata mai special.
Numai bine!

| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Un tricou mai special,un brelog de chei cu numele lui,o cana cu ehipa de fotbal preferata, o perna cu culoarea lui preferata, etc

| kajen4ever a răspuns:

Parerea mea e sa-i faci o felicitare, sa-i cumperi un ursulet si sa i-l pui intre labute.daca nu ai bani scrie-i pe felicitare ca singurul lucru care poti sa i-l oferi este dragostea ta mare si mai valoroasa decat un cadou. sper ca te-am pup. ppaaa

| MaTrIx8378 a răspuns:

Ureaza'i un La Multi ani! si cred ca se va multumii happy.

| XtmCamiii a răspuns:

Buna la multi ani si sa fie sanatos iata Poate ca ideea mea ti se pare absurda...
Intreaba-l care a fost cea mai mare dorinta a lui in copilarie ( dorinta... materiala ). Si incearca sa i-o indeplinesti. winking
Chiar daca nu mai este copil, va aprecia mult gestul. happy
Sau, ii poti lua o camasa, un portofel din piele...
Sau. laughing
Ii poti scrie o scrisoare prin care sa-i multumesti pentru tot ce a facut pentru tine pana acum...
Sau, faci rost de o cutie mare ( gen pentru. masina de spalat ) o decorezi frumos, rogi pe cineva sa te ajute; in seara cu pricina, cutia ( tu o sa fii in ea ) va aparea in mod misterios in fata usii. Ei se uita mirati,el incearca sa o deschida, si BUM! iesi tu repede din cutie cu niste confetti si..."SURPRIZA!"
. sau sunt canite din alea pentru cel mai bun tata,ii poti faace o scrisoare super tare,ii poti cumpara un parfum mai frumos, sau sai cumperi o bratara (aur sau argint), sunt si tablouri pentru cel mai bun tata. sper ca te-am ajutat.si la multi ani tatalui
sper ca te-am ajutat
fundita?

| Mia999 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un parfum,cu after shave, spuma, si aparat de ras. Daca sti de unde sa le cumperi iti ajung banii.Incearca la Kaufland ca is mai ieftine.Sau cum spuneau altii poti sa ii cumperi o camasa.

Buna!
la mulshi ani tatalui tau;;)
pai ar fi o sugestie un ceas daca este incantat de ele
alta sugestie ar mai fii acest site...sunt cadouri pentru barbati intre 0-100 roni. sper macar sa iti faci o idee http://www.ilux.ro/cadouri-dupa-pret/cadouri-intre-0-100-lei.html sper ca te-am ajutat... funda;;)

| Anonime a răspuns:

O cravata sau un tricou personalizat pe care sa scrie:"Te iubesc" sau "cel mai bun tatic"... FUndita?

| DaReZon a răspuns:

Pai eu de ziua lui tata i-am cumparat un parfum, deodorant si spuma de raswinking

| Razvan94 a răspuns:

Un briceag elvetian? (victorinox), costa mai mult de 150 lei. La multi ani! happy

| Andra2012 a răspuns:

Un parfum, un gel de ras etc.

| Andra2012 a răspuns:

Un parfum.

| Nadiakitty a răspuns:

Poti sa ii cumperi un parfum.

| cohyChocolate a răspuns:

Un ceas de mana! o sa il aprecieze! FUNDA

| irennee a răspuns:

Daca e fumator i.ai niste trabucuri

| ShutUPxD a răspuns:

Un prezervativ...ce stiu eu laughing
Ii poti darui o cravata/ o camasa/ o poza cu tine si el de cand erai tu mica...winking
BfT

| Omicron a răspuns:

Poi depinde cei place tias recomanda sai iei ceva de imbracaminte daca ii lipseste ceva sau iai o stica de after-shave eu asa ii iau si este super multumit

| deutzadeea_7402 a răspuns:

Ai putea cumpara:un lucru care sti ca siar dori el mult dar no reusit sa isi cumpere,sau ai ptea sa ii cumperi cu parfum, sau ai putea sa ii umperi o bluza.
Bafta, sper sa gasesti cadou potrivit.Nu uita gestul conteaza.

| FunnyCupcake a răspuns:

Eu i-am luat un breloc cu numele lui,un parfum de la Avon si o placutza pentru masina care scria,,Scuze, dar te-am depasit''laughing)

La multi multi ani, tatalui tau, sa traiasca 100 de anibatting eyelashes
Funda?
big grin:*