| IoanaIonuca a întrebat:

Ce sa ii fac cadou prietenului meu dintre invitații la un concert (Delia) sau o pereche de adidasi Nike (Am zis Nike pentru ca ii adoră)? As vrea pareri și din partea băieților sa stiu ce v-ar placea voua, dar și din partea fetelor. Chiar nu știu ce să aleg laughing (Face 22 de ani dacă are vreo importanță)

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bai depinde. E mare fan Delia sau vrei tu sa mergi si-l tarasti si pe el cumparandu-i bilet sub pretextu ca e ziua lui? Daca e mare fan Delia, ar fi mai ok biletele ca poate adidasii nu-i nimeresti un model care sa-i placa si dai banii degeaba, asa la concert daca stii ca-i place artistu merita si va distrati. Daca tot e fan nike poti sa incerci sa-i cumperi ceva voucher si sa-si ia el de o suma ce vrea de acolo

| sierra1 a răspuns:

Dacă i-ai da "papucii" Nike stând in pat, ar fi de mare efect

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu unul nu as vrea bilete l concertul lui Deli laughing. Perechea de incaltaminte ar fi mai adecvata (alegand din cele doua variante descrise de tine).

| Plato a răspuns:

Eu as alege papucii, ce sa fac la Delia?
Daca e fan Delia, merge concertul, daca nu e fan declarat mai bine papucii.

| j1NNNx a răspuns:

Cu adidasii macar ramane, cu concertul nu? nu o sa ii fie util concertu in viata de zi cu zi, si apropo. baieti care vor sa mearga la Delia? imi da cu eroare?

| dbigiu84 a răspuns:

Din moment ce nu ne-ai spus nimic despre el, o sa-mi dau doar cu parerea.
Un concert ar fi o experienta de neuitat, cu atat mai mult la un artist pe care-l adora.Adidasii Nike nu vor dura mult si nici un cadou ce semnifica iubirea nu e.
Un concert v-ar apropia mai mult.

| alehar05 a răspuns:

Concert. Pentru ca nike-urile se uzeaza, se va plictisi de ele, dar un concert la care poti merge si tu alaturi de el e o amintitre care va ramane mereu.