| Haose a întrebat:

Fetelor, ce v-ar placea voua sa va dea un baiat ca cadou ( sau "ca dar" pentru prea-inteligenti )?

Răspuns Câştigător
| CrazyGirl2 a răspuns:

Pai mie mi-ar place sa mi se dea un ursulet, ciocolata, flori, bijuteriibig grin, si altele. sper ca am ajutat

8 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Depinde cat de materialista e fata (pentru ca toate suntem materialiste intr-o oarecare masura). jucariile de plus sunt irezistibile, nu are cum sa nu ii placa, un inel de argint cu ceva pietricele dragute (dar sa ii stii masura), un lantisor cu un pandantiv finutz, sau: o geanta colorata scumpa, o trusa de machiaj sau manichiura, depinde ce prefera ea, un set cu produse de infrumusetare (poate crezi ca o jignesti dar Nu, eu cred ca ii va placea mult). un parfum fin, flori poate, un cos cu bunatati, un ceas, o cana personalizata, o rochie frumoasa...sunt multe lucruri pe care le-ai putea face cadou.

Răspuns utilizator avertizat
| MamaOmida69 a răspuns:

Ceva mic dar oferit cu dragostewinking

| UPSsss a răspuns:

Un baiat sau un iubit? eu as vrea sa primesc un zambet,multa afectiune si multa multa dragoste, de cele mai multe ori unele cuvinte si gesturi au o valoare inestimabila, iti raman in suflet si in minte si le porti cu tine mereu!

| Babs a răspuns:

O masinalaughing

| LoveChocolate10 a răspuns:

Eu mi-as dori un ursulet.Dar ar fi bine sa-i dai orice atata timp cat il dai din dragoste.Deci nu conteaza ce i-ai luat, ci cum l-ai luat :p:X

| Mary_5266 a răspuns:

Un ursulet Maaare de plus happy

| Deny_6865 a răspuns:

Pai un lantic sau un urs care scrie I love you