| MiikiXD a întrebat:

Ce sa ii zic mamei mele sa ma lase sa aduc fete acasa...happy

5 răspunsuri:
| ruxi a răspuns:

Ca te ajuta sa-ti faci unghiile. Dar de ce nu te lasa?

| JiTerra a răspuns:

Ii spui ca vin doar sa invatati [eventual mai chemi un baiat] sau ca aveti de facut un proiect happy si asa s-o nimerit ca grupa voastra sa fie formata din tine si x fete laughing...sau ca faceti temele.:-J nu stiu..eu nu am probleme in a aduce fetele la mine acasa =]] [sunt fata].dar nici cu baietii n-am problema laughing

| Cateweline a răspuns:

Nu poti sa-i zici ca vine o prietena la mine sau ceva de genul asta

| xGaby a răspuns:

=]]] zici ca trebuie sa meditezi pentru scoala=]]

| Vandrey a răspuns:

Depinde cu vrei sa faci cu ele, nu? ))) Totusi fii concret/concreta priveste-o in ochi serios, vocea nu o distribui repede si vorbeste ca un matur...
Si o sa mearga... Doar e legea psihicei nu?
Good look!