| avrika07 a întrebat:

Ce sa mai fac mor de plictiseala? am net dar nu stiu ce sa mai fac dati-mi idei, fara glume

6 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Cum naiba te poţi plictisi când ai internet ? Joacă un milion de jocuri online, citeşte ceva, învaţă de pe Wikipedia, răspunde la întrebări pe TPU, caută prieteni pe facebook sau pe hi5, uită-te la clipuri pe youtube, şi câte şi mai câte...

| DianaScorpio a răspuns:

Copy/paste la un raspuns pe care l-am mai dat la intrebari asemanatoare:

Asculta muzica, uita-te la un film, citeste o carte, fa-ti temele, apuca-te si fa treaba prin casa (putin curat, spalat de vase, mancare, etc), cauta ceva ce iti place la tv, intra pe site-uri de jocuri, suna-ti cate un/o prieten/a, invita pe cineva sa iasa cu tine afara, etc. Sunt foarte multe optiuni, mai poti gasi si tu destule.

| AndreeaIM a răspuns:

Ai daca te-ai plictisit de net du-te afara sa te plimbi sau sa stai cu prieteni pe net te mai poti juca jocuri online pe friv sau clopotel.ro sau uitele la tv happy

| cezimarrye a răspuns:

Hei, avrika07!
stai pe "Facebook" pe "TPU", daca nu ai cont pe site-ul "Sunphoto" fa-ti cont pe urama faci albume ex.:animale de companie, selena gomez si etc.
si mai poti pune intrebari pe TPU.

| Yonu7z a răspuns:

Joaca-te gta 4, just cause 2, sa te uiti la bancuri pe net... ai o gramada de optiuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta-ti un hobby mai bine, mai lasa net-ul.