| 69LightAfterDark69 a întrebat:

E o plictiseala continuaa... nu stiu ce sa fac. imi dati si mie cateva ideibatting eyelashes? msss(dau funditabatting eyelashes)

Răspuns Câştigător
| JaneEyer a răspuns:

Te poti uita la un film/serial,poti canta(scuze,nu prea am ideilaughing.),poti dansa,poti juca ceva pe calc(solitare,diferite jocuri online sau jocuri downloadate),poti juca teste distractive alese de tine de la Phrases on Facebook,Tot de pe facebook poti juca o mie de alte jocuri,iti poti citi horoscopul,iti poti face diferite teste,eu cel mai mult fac pe clopotel, insa iti trebuie o cheie iar eu intru pe contul prietenei mele ca sa fac teste.happyNu prea mai am idei, dar totusi sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bagate la somn nu ti se pare o idee buna?

| Adorable a răspuns:

-Iti faci un Blog
-Te uiti la filme online
-Te uiti zilnic la ora 19:15 pe NAtional TV
-Te uiti pe 18.02 la Romanii au talent
-Te apuci de un joc : IMVU, Metin, Meez.
-Dai raspunsuri pe TPU
-Joci jocuri online
-Vorbesti cu colegii despre ceva amuzant
-Iesi la un suculet, la o gumita.
Haide! Sunt multe lucruri pe care le poti face! happy

Răspuns utilizator avertizat