| AudImagini a întrebat:

Ce sa mai scriu pe blog? Gen. chestii amuzante...
Sunt in pana de idei... nu radeti... sau daca vreti neaparat, spuneti puleti

2 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Poti povesti intamplari amuzante din trecutul tauhappy

| elisarktis a răspuns:

Dictionar pisiciesc

Insomnie:inabilitatea de a dormi mai mult de 20 de ore pe zi
Loialitate:sa locuiesti cu aceeasi fiinta mai mult de 6 saptamani big grin
Stres:O stare caracteristica doar altor creaturi
Pasare:Mancare cu aripi fara a fi conserva
țânțar:Un dragon mic & vicios
Caine:Tot un fel de țânțar, urias si cu par
Constienta:acel interval plicticos dintre 2 mese
Mancare:ceva ce trebuie primit la fiecare 30 minute big grin
Iubire:un sentiment pe care sincer nu-l poti nutri decat pentru tine
Cutie:un posibil portal catre utopie, care trebuie pazit & explorat
Munca:O activitate facuta de oameni pentru a mentine confortul pisicilor
Umilinta:nu cunoastem definitia

(aceste micute glumite au fost extrase din cartea "aceste adoraile pisici" plina gu glume despre pisici happybatting eyelashes )