| ALEXANDRA_7471 a întrebat:

Heyhappy. Eu sunt genul care scriu pe blog chestii de iubire.de astea.thinking
Dar acum am ramas in pana de idei...
Spuneti-mi si mie niste >titluribig grin<
Fundita la cele mai multe si frumoaselove struck
app.: -> curcubeuu.wordpress.com laughing)

1 răspuns:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Cum controlam gelozia? Pauza de dupa o relatie incheiata. Recucereste-l zi de zi... Da culoare dragostei tale. Cum sa detii controlul. Cat de mult tine iubirea. Nesiguranta in partener.
"Argumente" pentru a-l iubi. Libertatea in dragoste. Rutina care ucide. Rutina ucide sau nu? Calitatile lui - motiv de admiratie. Capabili sa daruim iubire. Cum ma face fericita... Invata din greseli. Posesivitatea, semn al iubirii? Barbatii si romantismul feminin. Despre iubirile interzise. Romeo si Julieta, victime ale iubirii. A iubi este insasi legea vietii. Te iubesc pentru ca imi alungi singuratatea. Pamant de-as fi, iau forma inimii tale. Speranta in iubire: necesitate sau amagire? Despartirea, cea mai grea pedeapsa. Cand pierzi totul...