| DarkSkittles a întrebat:

Ce sa-mi iau cu mine in tabara? e la Argel, Vatra Moldovitei si eu stau maxim 8 zile! la munte e cam frig! tabara e de pe 29 iulie pana pe 5 august. please help!

Răspuns Câştigător
| Obiectiv a răspuns:

In primul rind, daca iei ceva medicamente pune-le pe alea. Si daca nu iei, ia cu tine vreo 5 paracetamol, 5 Saprosan, 2 plicuri de Smecta. Apoi, adidasi, ghete (daca ai) slapi pentru baie, Pijama, chiloti, sutiene, Sosete, macar un trening, 2-4 tricouri, pantaloni scurti prosoape si o pelerina usoara de ploaie. Pe drum sa ai la tine sandwich si apa. De aici incolo articole de cosmetica si igiena intima (tampoane daca e cazul) si bineinteles, haine de dans!winking Petrecere buna!