| dany3la a întrebat:

Ce sampon sa folosesc ca sa scap de matreata? Voi ce sampon folositi?

Răspuns Câştigător
| PsychSţev a răspuns:

Şi eu am avut probleme cu mătreaţa şi cu părul gras. -_-

Am fost la Plafar şi mi s-a recomandat un şampon care se numeşte Petrole Hahn ( sau ceva de genu' ). Şi după ce l-am folosit de vreo 2-3 ori, nu am mai avut niciun fel de problemă. :s

Sper să-ţi fie de ajutor. Fundă? blushing

16 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Eu folosesc wash and go crede-ma e fff bun eu inainte am folosit elseve si faceam matreata am folosit si Dove e bun dar tot Wash and Go e cel mai bun

| MysticWayz a răspuns:

Eu folosesc Dove. Mie mi se pare bun. Eu nu mai am matreata de cand ma dau cu el. Si imi lasa si parul foarte moale. Eu folosesc Dove de mult timp si sunt foarte multumita, l-am mai recomandat si altor persoane care au inceput sa-l foloseasca si mi-au multumit deoarece au fost multumiti de rezultate.
Sper sa iti placa si tie. Nu cred ca vei regreta ca l-ai cumparat happy

| KoreaJapan a răspuns:

Jonson baby (nu stiu sigur cum se scrie). Dar nu vei scapa de matreata imediat. Sa sti ca atunci cand schimbi sampoanele des se face matreata. Dupa de abia cam 3-4 spalari se vede efectul.

| eu17 a răspuns:

Salut, eu folosesc johnson's baby, e foarte soft si nu am avut probleme cu matreata niciodata. Daca persista mergi la o un salon sau o farmacie si iti va da un sampon( tratament ) pentru par exact pentru tipul tau de par. sper ca ti-am fost de ajutor. O zi frumoasa

| ADRIANA_1393 a răspuns:

Head & shoulders e cel mai bun :*

| Fiuryan a răspuns:

Anul trecut am avut foarte multa matreata, si am folosit samponul de la CLEAR ( cel special facut pentru a indeparta matreata ), nu mai am pic de matreata, chiar daca nu mai folosesc sampon anti matreata. Deci, il recomand din toata inima!

| ßhåååå a răspuns:

Head & shoulders -te scapa de matreata si iti face parul mai voluminos:X

| Gabiii97 a răspuns:

Eu folosesc vichy dercos si este foarte bun

| Cosmin99_8616 a răspuns:

Clear e cel mai bun nici nu-ti lasa grasime in par si nici nu ai matreata.
PLS FUNDA!

| capsunica13 a răspuns:

Pai eu...folosesc de la aloe...sunt foarte bune produsele de la aloe
.la mine functioneaza dar depinde si de persoana caci de exemplu verisoara mea foloseste un sampon care a zis ca este f bun dar la mine nu este bun. oricum sper ca te'am ajutat. un fundoi te rog?

| Geannni a răspuns:

Mie imi place foarte mult CLEAR si nici nu fac matreata de la el.

| Nenumescovici00 a răspuns:

Heden shoulder! Este cel mai bun eu dinasta folosesc si are si miros frumos

| harkuia a răspuns:

Clear este foarte bun. din ala Rosu sau Portocaliu.mie imi prieste.winking

| chocolathe a răspuns:

Bun.eu folosesc Pantene.ptr mine e ff bunlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clear

| StefaN_8560 a răspuns:

Eu folosesc CLEAR cred ca este cel mai bun. fundita?