| KiSS_4146 a întrebat:

Cum as putea sa scap de matreata nu am multa dar totusi am folosesc fructis sampon antimatreata happy

Răspuns Câştigător
| xibalba a răspuns:

Folosesc Clear si dupa cateva spalari s`a vazut clar diferenta.

6 răspunsuri:
| parampam a răspuns:

Eu folosesc samponul cu ichtiol de la gerovital plant.Si eu aveam muuuulta matreata(acum nu mai am :D). Incearca: nu inaspreste parul, se ingrasa mai greu. Pun si o poza:
http://www.baaria.com/.......125ml.jpg

| any007 a răspuns:

Poti folosi un sampon antimatreata cel mult la 6 spalari consecutiv(alternezi cu unul mai delicat, eu asa procedez si sunt ff multumita de rezultat)altfel matreata reapare.

| liliana83 a răspuns:

Incearca Vichy antimatreazta, o sa ai un bun rezultat dupa 2 spalari. happy

| marius_6525 a răspuns:

Eu nu am matreata si nici n-am avut dar stiu un sampon bun, clavis, are aloevera si mai multe chestii big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca o perioada cu sapun de casa, cam un an! succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste head&shoulders.
dupa cateva spalari matreata dispare.

inainte ma spalam cu clear dar tot mai aveam matreata, iar de cand folosesc head&shoulders nu mai am.