| lilutza2012 a întrebat:

Ce se intampla cu facebook-ul? de ce arata diferit?
funda

Răspuns Câştigător
| Andrei123Andrei a răspuns:

Si-au mai schimbat si ei design-ul. Asa ar si trebui, sa imbunatateasca site-ul mai ales pentru ca sunt multi bani in joc.

| lilutza2012 explică (pentru Andrei123Andrei):

Da pe calculator e asa si pe laptop e normal

13 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Vai... ce crimă. S-a dus dracu facebook-ul.
Ce dracu aveți mă, sunt modificări aduse s-a vorbit de ele încă de la începutul anului.

| SunnyDay88 a răspuns:

Ti-ai schimbat pc-ul.

| Leatherleader a răspuns:

Cum arata diferit? La mine arata normal... poate din cauza noului "Graph Search"! Ai facebook-ul in Limba Engleza?

| lilutza2012 explică (pentru Leatherleader):

Nuuu,e ceva gen apare totul doar in stanga intr-un dreptungi si sunt toate descise(notificarile, mesajele, cererile) si nu le pot inchide

| Leatherleader a răspuns (pentru lilutza2012):

Sunt deschise? pai nu stiu cum arata fb-ul tau, la mine apare totul in partea stanga, intr-un dreptunghi...dar cererile, notificarile si mesajele le deschid si le inchid eu!

| lilutza2012 explică (pentru Leatherleader):

Eu nu le pot inchide
e gen eroare facebook sau ceva?

| patriiiii89 a răspuns:

Au schimbat design-ul... nu mai poate fii ca inainte si cu siguranta inca il vor mai schimba.

| Diana006 a răspuns:

Facebook-ul se mai schimba dar la fel ramane, poti sa faci aceleasi lucruri.

| DoDoSpider a răspuns:

Si-au schimbat desingul si lau inbunatatit

| Mariuța2234 a răspuns:

Asa e si la mine, crying inca caut o rezolvare, daca gasesti anunta-ma happy

| lilutza2012 explică (pentru Mariuța2234):

Ok

| lilutza2012 explică (pentru Mariuța2234):

Asta inseamna ca ai mozila 22, pune-l la loc pe cel vechi.winking