| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu un telefon nou... il am de cateva zile si tot incerc sa instalez aplicatii, de fapt jocuri pe el, si nu pot. Telefonul se numeste Alcatel One Touch 991 http://www.gsmarena.com/alcatel_ot_991-4733.php
Se intampla cam asa... dau instalare, imi arata cum se instaleaza si la final spune 'aplicatia nu a fost instalata' care este problema?

2 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Nu stiu, probabil trebuie setat ceva pe el, du-te cu el de unde l-ai cumparat si remediaza ei problema.

| Classy a răspuns:

Pe ce retea esti? Mergi la un centru Vodafone/Cosmote/Orange