| anonim_4396 a întrebat:

Ce secret are Celina(Selina) din episoadele cu Nina Gomez (Nini) si Thomas ParKER.

61 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! nini e nicolas iar selina si-a abandonat copilu care era sisi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea ascundea ca avea o fiica abandonata. va iubesc pe toti.cu drag buzea miruna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Secretul ei este ca are o fiica abandonata
cu drag buzea miruna, fanul nr. 1

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Secretul ei este ca are o fiica abandonata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Secretul ei este ca are o fiica abandonata si ca l-a pus pe victor sa-i urmareasca, cat timp ea a fost plecata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiai ca acum sa aflat ca Cici(Sisi) e fiica lui Celina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea avea o fiica pe care a abandonat-o si era Cicilia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Secretul ei esteca si-a abandonat fiica (Sisi)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Selina ascunde ca are o fetita si anume sisilia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acela ca cicilia(sisi)este fiica ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea are o fetita pe care a abandonato la nastere si o asistenta a vrut sa o vanda daar era cat pe ce sa o prinda politia asa ca a lasat-o si parker a adoptato [fata cea blonda a lui thomas cici este fica lui celina]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa stiti si voi ceva Nini e Nico, Nu Thomas, iar Sisilia e fata Celinei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Secretul Celinei(Selinei) este ca ea a si-a vandut fiica care sa dovadit a fii Sesilia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea a avut un copil si la vandut, fetita ei a fost adoptata da Parcar si ei ie frica de trecutul ei sa nu se aflebig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic nu stii mai...sisilia e fata abandonata de selena iar tomas a adoptata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Secretul Selinei e care o fetita Sisi si la nastere a abandonato si Tomas a adoptato.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Secretul este acela ca Selina a avut o fetita mica care s-a dovedit a fi Sisilia pe care a abandonat-o si Tomas a adoptat-o dar Selina adorit sa nu afle nimeni despre acest lucru!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sia abandonat fetita cand a nascuto

| perceive a răspuns:

Celina are un copil pe care l-a dat

| AnaGrecu a răspuns:

In episoadele cu ei Celina(Selina)are o fetita care a abandonato.acea fetita este chiar Cecilia(Selilia), Micuta blondina.

| MeMyselfAndMeAgain a răspuns:

Pay e siplu... celina are o fetita de 7 ani pe care a abandonato la nastere...problema e ca fetita ei e chiar Sicilia [sisi] :d FUNDA?

| Denisa10_9542 a răspuns:

Celina are un copil pe care la abandonat cand s-a nascut si a implinit 7 ani acel copil este Sisilia fata pe care a adoptato ambasadorul cand celina a dato UUUU ce coincidenta si acum peste 7 ani afla ca ea este fica ei! Asta este adevarul.

| sabrinaale1999 a răspuns:

Celia a nascut o fetita pe nume sisi, ea a abandonat-o. eva ( asistenta) a dat-o la thomas (ambasador). cand eva a venit la ambasada i-a spus celinei ca thomas a avut grija de sisi. celina i-a spus lui thomas ca i-au furat fetita si ca acea fetita este singura sesilia. si selina s-a casatorit cu ambasadorul numai pentru a da crestere amandoi copiilor lui. sper ca te-am ajutat...happyhappyhappy

| otty a răspuns:

Celina este mama ciciliei(cici, sisi) iar ea spune ca nu a abandonat-o ci ca i-a fost furata dar ea a abandonat-o pe cici si nu stiu cand dar o sa afle si thoams

| Ankutu a răspuns:

Are o fetita de care stie si fratele lui celina iar daca celina ii mai face ceva lui nini o sai spuna frateso lui thomas

| alexandra_4787 a răspuns:

Celina e mama lui sisi fata pe care a adoptato thomas iar celina a abandonato la nastere

| bianca13_5333 a răspuns:

Selina a nascut o fetita cand era foarte tanara si a abandonato in spital. O asistenta din spital a luat-o si aduso la orfelinat iar de la orfelinat tomas parker a adoptato.Deci fetita selinei pe care a abandonato la nastere e sesilia fiica cea mica a lui tomas parker(ambasadorul).Dar fratele selinei stie tot adevarul si la un momentdat a santajato pe selina cu bani pentru a pastra secretul

| cineva_3579 a răspuns:

Deci...Celina a nascuto pe Sisi( fica pe care Tomas a adoptato)
iar ea a abandonato si la sfarsit Tomas afla iar el se desparte de ea
si se va casatori cu Nini
Si la inceput stiti ca cineva o santajeaza, nu? ii cere bani sau tomi afla ecretu
iar acela este Victor, fratele ei

| Natalia1997 a răspuns:

Nici eu nu am vazutsad daca afli ce secret are sa imi trimiti si mie un mesaj!

| katty2001 a răspuns:

Cicilia(sisilia) era fica celinei(selinei)