| millena a întrebat:

Vreau sa stiu cateva noutati despre Nini/Nina Gomez (Florencia Bertotty) si Thomas Parker (Federico Amador) imi puteti da si linck-uri. Dau funda pentru cel mai bun raspuns kisskisskiss

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Euu ii adorr:X:X
Pai...cam ce-ai vrea sa-ti spun? Flor a fost casatorita din 2006 pana in 2010 cu Guido Kaczka cu care a regizat serialul Nini. Cu el are si un baiat Romeo de 2 ani. Au divortat in 2010. Iar acum are o relatie cu Federico Amador(Tomas). Ei s-au indragostit pe parcursul serialului Nini. Fede a fost si el casatorit. Are si 2 copii. Unul de 4 ani si altul de 9 ani. Dar acum este impreuna cu Flor:X
Florencia Bertotti are 27 de ani pentru ca este nascuta pe 15 martie 1983 si este zodia pesti, iar Federico Amador are 35 de ani pentru ca este nascut pe 23 octombrie 1975 si este zodia scorpion. Nu stiu ce sa-ti mai zic. daca mai vrei sa stii ceva.intreaba-ma.iti spun:X

Te pup! Pa-pa!happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar si eu as vrea sa stiu

| RuXx_9720 a răspuns:

Buna! eu sunt mareeeee fana :X:X:X:X:X:X
NINI :S-a născut la Buenos Aires în 1983. A debutat pe scenă de la 12 ani şi a interpretat diverse roluri în film şi teatru.

În perioada 2006 - 2010, a fost căsătorită cu Guido Kaczka, alături de care a fost producător executiv al serialului menţionat. În 1998 a fost nominalizată în cadrul Argentine Film Critics Association Awards pentru rolul Aneta din filmul El faro. În 2004 a fost nominalizată pentru rolul Florenciei din filmul Floricienta pentru premiile Martín Fierro şi respectiv Clarín, pentru primul dintre ele fiind nominalizată şi în anul următor.

Pentru rolul Valeriei din Son amores obţine doi ani consecutiv, în 2002 şi 2003, premiul Martín Fierro, iar în 2003 premiul Clarín.

Federico se afla in prezent intr-o relatie adevarata cu florencia(nini).:X
sper ca ti-am fost de ajutor happywinking

| catalina10_1967 a răspuns:

Da nini are 18 ani ca ea e prietena mea da eu in in Romania ea e in argentina nu e casatorita cu parker el are 28 si sunt sigura!