| LolaLove a întrebat:

Stiati ca thomas parker se marita cu nini?

18 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Daaaa! La sfarsit se va casatori cu Nini, stiu. Si prin episodul 106 se va casatori cu Celina.tongue

| CamyAngel a răspuns:

Da, e bine ca TOMAs sia deschis ochi si nu s-a maritat cu scorpia pe nume SELINA si e bine ca in sfarsit sia spus adevaratele sentimente care dupa parerea mea trebuiau auzite de nini mai demultbig grin

| Lucaci a răspuns:

Are dreptate LoveGirl si uite si site-ul de unde poti vedea sfarsitul http://www.youtube.com/watch?v=rKZKGpB-Xmk&NR=1

| GiiaaBăă a răspuns:

Macryna zici ca esti copil mic. Pai eu ma culc pe la 11 jumate sau chiar mai mult si parintii mei nu zic nimic ca ma uit! Si da, stiam ca thomas se marita cu nini de muult

| LoveYou4Everrr a răspuns:

Da stiu de mult,e foarte bine ca se casatoreste cu nini deoarece o iubeste cu adevarat si vroia sa o faca de mult,dar daca nu ar fi venit victor cu ideea ca cecilia le-ar putea fi de ajutor, thomas nu s-ar fi casatorit cu scorpia de celina, si nu ar fi fost asa trist...in plus, procesul pentru custodia cecilei i-a apropiat si mai mult pe nini si thomas, fiindca amandoi o iubeau foarte mult. sper ca te-am ajutat... funda?

| ChishyyAlle a răspuns:

Da, stiam si mai stiu ca au fost 2 nunti:
Prima=Cand Nini spune "Da"a ramas cu vocea de Nicolas si Victor tine un discurs aratand intregii lumi peruca lui Nico.
A doua=Ambasadorul o iarta pe Nini si se mai tine o nunta.
Nu a fost un final bun pentru Celina (pronuntie)=Selina
Funda?

| Radu007 a răspuns:

Io ma bucur ca thomas nu s-a casatorit cu broscoiul numit Selina

| ninaelenadobrev a răspuns:

De ha ha ha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult nini si stiu ca se vor casatori si nu-mi vine sa cred ca exista atatia fani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ca se vede ca se iubesc si o sa se casatoresc cred ca la episodul120

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa?
super
sunt un cuplku trasnet
sunt mandri de ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor daca nini ii zice lui thomas ca ea este nicolas nu o va mai iubi deoarece stiti bine ca thomas nu suporta minciunile cat de mici ar fi iar asta pentru el este un dezastru total.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu stiam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce misto nu este oveste buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Macryna : Eu ma culc la 4 frate laughing) Si mama nu zice nimic straight face Cat despre Nini, nu ma uit deci nu`mi pasa laughing

| Macriii a răspuns:

Imi place mult nini si nu nu stiu din pacate eu trebuie sa ma culk mai devreme si nu imi place ca mama sa vada ca ma uit la desne de acela cu pupaciosi dar in seara asta se marita?

| maryem a răspuns:

Da

| DeeDeeLove a răspuns:

@Macryna Pe tine nu te lasa maicata sa te uiti la filme unde sunt oameni care se saruta? laughing)))