| anonim_4396 a întrebat:

Ce site-uri bune stiti, care sa fie si sigure pentru a merge la o vacanta in Grecia? Nu vreau sa imi iau teapa cum multi au patit de altfel cu asa zisele agentii fantoma. M-ar interesa o oferta de avion + cazare si o locatie buna de drumetii, adica sa aiba mai mult decat o plaja

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bilet de avion de pe site ul companiei aeriene
rezervare pe booking sau direct la hotel
si asa eviti orice teapa de la agentii de turism si eventualele comisioane

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Cel mai sigur pe booking.com găsești destule oferte, iar la biletele de avion luate din timp vei găsi destule oferte.

| raducanuu a răspuns:

Eu iti recomand http://travelidea.ro/vacante-grecia/co1. Am fost de zeci de ori cu ei si nu am avut niciodata vreo problema. Totul a fost bine pus la punct de la bun inceput.