| iepuras_6311 a întrebat:

Cine stie ceva informatii despre agentia USTRAVEL din Timisoara...am primit o oferta de lucru in Grecia prin intermediul acestei agentii, si mi-e cam frica sa nu fie ceva teapa sa dau banii si sa raman cu banii dati.va rog daca a fost cineva sau daca stiti ceva despre ei sa imi spuneti. sper sa primesc un raspuns cat mai repede.va multumesc

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Am plecat eu prin ei anul trecut in Scotia, dar de la o filiala din Craiova, sunt ok, adica oamenii isi respecta obligatiile prevazute in contract si cei care au avut probleme si i-au contactat am inteles ca au primit ajutor, deci teapa nu e.
BAFTA!