| SmilerXd a întrebat:

Ce site-uri de socializare gen: lipiciosii.ro sau ca ask.fm mai stiti? In-afara de facebook si hi5 laughing! Sau site-uri gen whatsapp puppy dog eyes funda.

Răspuns Câştigător
| Habașescu_Cătălina_1999 a răspuns:

Mai incearca instagram, vk.

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Socializarea se face afara nu pe net...era digitala...
whatsap nu e site de socializare.
incearca snapchat, google plus, twiteer, dar vezi ca acolo nu sunt pitzi si coca, adica e mai frumos...

| SmilerXd explică (pentru SasNetRomania):

rolling on the floor)))))))))) am zis sau "site-uri gen whatsapp" pana la urma nu vad de ce raspunzi la intrebarile mele, daca ai ceva cu mine.