| Nikolle_Niko_1993 a întrebat:

Ce site-uri si programe de editat poze știți? Înafară de pizap si photoscape straight face Sau photoshop(nu știu să-l folosesc) laughing Dau fundăăă! :3 Vă roog :3

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Nu ştii să-l foloseşti sunt sigur că te poţi descurca, nu e greu şi este printre cele mai bune decât să descarci alt ceva, o panaramă mai bine te-ai uita la un tutorial pe net, succes.
O seară frumoasă!

| Nikolle_Niko_1993 explică (pentru Brâncuşi):

Păi..am făcut ce ai zis și am făcut o idioțenie laughing Am luat versiunea pentru mac os x... laughing Am doar windows 7 laughing Îmi poți da linkuu` cel bun tu te rog? Mersi! :]

6 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Iti recomand www.befunky.com sau www.picozu.com pentru editare online.

| Serginyo a răspuns:

Asculta, orice program ai alege cel mai bun este photoshop cs 2, ala il folosesc si eu, nici eu nu am stiut din prima, dar m-am uitat pe net la tutorialuri si am inteles. poti face si tu asta!
funda?

| Alexandra_Aly_1997 a răspuns:

Buna! Stiu si eu doua programe foarte bune... Pick monkey si pixlr-o-matic sper sa te ajute big grin

| Nikolle_Niko_1993 explică (pentru Alexandra_Aly_1997):

Picmonkey îl știu, dar nu mai merge laughing Cică trebuie să-ți faci cont. La tine merge? :]

| Alexandra_Aly_1997 a răspuns (pentru Nikolle_Niko_1993):

Da la mine inca mergewinking