| edy44 a întrebat:

Ce siteuri romanesti cu carti de joc stiti in afara de cartidejoc.ro, emagie.ro si playingcards.ro...sau eventual de unde as putea cumpara pachetele karnival dead eyes si black scorpion in afara de cartidejoc.ro, ca aici s-au terminat.

1 răspuns:
| Ellusionist_Rick_1997 a răspuns:

Ai incercat pokershop.ro? Apropo, Karnival Dead Eyes au o grafica excelenta dar dupa vreo 5 ore de XCM nu mai aluneca deloc! Eu le-am aruncat sad si-mi pare rau ca le pastram pentru grafica uimitoare! Bftwinking